کانون همپاس
بیولوژی پدیدایی و هومیوپاتی Context Based Biology & Homeopathy

بحث بنیادى ما در این سایت به توصیف جهانى در چهارچوب "پدیدایی" مى‌پردازد که تنها بر اساس یک قانون و بنابراین، یک معادله ”رشد“ مى‌کند (”پدید مى‌آید“). تا آنجا که به کاربردهای مدل پدیدایی مربوط می شود، اساس کار بر مهندسی اطلاعات استوار است. چهارچوب "پدیدایی" در فیزیک نظری از طریق آکادمی فیزیک نظری ناوس به علاقمندان ارائه گردیده است و بنا داریم کاربردهای آن در بیولوژی و پزشکی را -که نزدیکی زیادی با سیستم پزشکی هومیوپاتی کلاسیک دارد- از طریق کانون همپاس با شرکت کنندگان سال‌های اخیر دوره‌های بیولوژی پدیدایی و نیز دانش آموختگان هومیوپاتی کلاسیک به اشتراک بگذاریم... (مطالعه بیشتر)

کانون همپاس

معرفی و اهداف کانون

کانون همپاس (بیولوژی پدیدایی و هومیوپاتی) با هدف معرفی کاربردهای عملی چارچوب پدیدایی در بیولوژی و پزشکی، و تجهیز هومیوپاتی کلاسیک با دستاوردهای حاصل از این روش، در سال ۱۳۹۹ خورشیدی توسط دکتر مسعود ناصری، مدیر بنیاد پژوهشی ناصری و آکادمی فیزیک نظری ناوس بنیاد نهاده شد. اهداف کانون ۱) انتقال دستاوردهای جدید علمی (در چارچوب پدیدایی) و تجربیات کاربردی به دانش آموختگان هومیوپاتی در قالب وبینارها و دوره‌های آموزشی ۲) گردهم آوردن دانش آموختگان هومیوپاتی کلاسیک اعم از پزشک و غیرپزشک با هدف تبادل دانش و تجربیات ۳) بازآموزی و یکپارچه سازی آموزه های هومیوپات‌های تجربی ۴) آموزش نسل جدیدی از هومیوپات‌ها در چارچوب بیولوژی پدیدایی (Context Based Biology) ... (مطالعه بیشتر)

رویدادهای جدید کانون

با درود، به اطلاع متقاضیانی که در پیش ثبت نام تمایل خود را به شرکت در دوره هومیوپاتی دو اعلام کرده اند می رسانیم پروسه ثبت نام قطعی دوره از 26 آذر آغاز خواهد گردید و تا شروع دوره ادامه خواهد داشت. آغاز دوره : یکشنبه 25 دی (15 ژانویه) - جلسه آنلاین. ج ... (مطالعه بیشتر)

تجربه همراهان
راهنمای عضویت

۱) لازم است ابتدا حساب کاربری در سایت بسازید. (نکته مهم: ایجاد حساب کاربری در سایت به معنی عضویت در کانون نمی باشد. جهت بهرمندی از کلیه امکانات کانون لازم است مراحل عضویت را طی نمایید) راهنمای تصویری مراحل عضویت کانون (مطالعه بیشتر)

کانون همپاس

بنیاد ۱۳۹۹

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون همپاس می‌باشد.